Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.pageride.comMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S PageRide ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.pageride.comSystém PageRide ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Organizujete svadbu, rodinnú oslavu, recepciu, seminár, školenie, road show, firemnú konferenciu, teambuilding, športový deň či firemný večierok? Potrebujete danú akciu ozvučiť, či službu DJ?

V tom prípade ste na správnej adrese. Či už organizujete akciu pre rodinu, zamestnancov alebo klientov, dobrá hudba je výborným spestrením firemnej akcie.

V súčasnosti dokážeme zabezpečiť prostredníctvom spolupráce s DJ hudbu pre všetky skupiny. Poradíme Vám s výberom správnych skladieb pri oficiálnej časti, zabezpečíme využitie svetelnej techniky tak, aby to dotváralo výborný dojem.

Pri rodinných či firemných akciách je taktiež možnosť využitia karaoke show.

V súčasnosti disponujeme zvukovou a svetelnou aparatúrou schopnou ozvučiť malé či veľké podujatia, v reštauráciách, menších športových halách či štadiónoch. Zvukovú techniku tvoria výrobky popredných značiek ako Behringer, Numark či Shure. Svetelná technika pozostáva zo svetelných LED efektov American DJ, Beamz či Danel. V našej výbave sa taktiež nachádza dymostroj, ktorým sa dá doplniť atmosféra na akcii.

Pri organizovaní firemných akcií spolupracujeme s profesionálnym DJ-om, živou kapelou, cimbalovou hudbou, moderátorom či fotografom a dokážeme zabezpečiť projekciu prezentácií či tvorbu podkladov pre „slide show“.