Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Organizujete svadbu, rodinnú oslavu, recepciu, seminár, školenie, road show, firemnú konferenciu, teambuilding, športový deň či firemný večierok? Potrebujete danú akciu ozvučiť, či službu DJ?

V tom prípade ste na správnej adrese. Či už organizujete akciu pre rodinu, zamestnancov alebo klientov, dobrá hudba je výborným spestrením firemnej akcie.

V súčasnosti dokážeme zabezpečiť prostredníctvom spolupráce s DJ hudbu pre všetky skupiny. Poradíme Vám s výberom správnych skladieb pri oficiálnej časti, zabezpečíme využitie svetelnej techniky tak, aby to dotváralo výborný dojem.

Pri rodinných či firemných akciách je taktiež možnosť využitia karaoke show.

V súčasnosti disponujeme zvukovou a svetelnou aparatúrou schopnou ozvučiť malé či veľké podujatia, v reštauráciách, menších športových halách či štadiónoch. Zvukovú techniku tvoria výrobky popredných značiek ako Behringer, Numark či Shure. Svetelná technika pozostáva zo svetelných LED efektov American DJ, Beamz či Danel. V našej výbave sa taktiež nachádza dymostroj, ktorým sa dá doplniť atmosféra na akcii.

Pri organizovaní firemných akcií spolupracujeme s profesionálnym DJ-om, živou kapelou, cimbalovou hudbou, moderátorom či fotografom a dokážeme zabezpečiť projekciu prezentácií či tvorbu podkladov pre „slide show“.